Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Zhangjiagang Auzoer Environmental Protection Equipment Co.,Ltd 86-512-58585068 Bessie@auzoer.com

Wycieczka po fabryce

Uzyskaj wycenę
Dom -

Zhangjiagang Auzoer Environmental Protection Equipment Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

(pagekey=>aboutus)

Linia produkcyjna

Auzoer może produkować szereg odpylaczy z wkładem filtracyjnym i workami filtracyjnymi. Posiadamy laserową maszynę do cięcia, giętarkę, walcarkę itp. Do produktów używamy standardowego materiału ze stali węglowej wysokiej jakości i doskonałego procesu spawania. inżynierii i zarządzania produkcją za pomocą PDM, CRM, ERP i innych systemów zarządzania informacjami, aby zapewnić jakość produktu i terminowość dostaw.

OEM / ODM

Auzoer projektuje i produkuje odpylacze o cechach modułowej budowy, szybkiej dostawy i opłacalności. Możemy dostarczać OEM / ODM na zamówienie według indywidualnych potrzeb. Zapewniamy usługi następującym klientom.

R & D

Auzoer specjalizuje się w produkcji odpylaczy do różnych zastosowań, takich jak: farmaceutyczny, szlifowanie metali, obróbka drewna, kompozyty, polerowanie i polerowanie, piaskowanie, dymy spawalnicze, mieszanie i przetwarzanie chemiczne (na mokro lub na sucho).

Mamy doświadczonych projektantów i stosujemy PDM / ERP / CRM do monitorowania projektów i zamówień, które zapewniały wszystkie kontrolowane procedury. Dzięki symulacji przepływu powietrza wytrzymałość powłoki jest zoptymalizowana, aby zapewnić wydajną i bezpieczną pracę odpylaczy.